הירח המלא בטלה החודש מדגיש את האנרגיה של אוראנוס שצמוד אליו. זה אומר שאנחנו יכולים לצפות לבלתי צפוי, להכין את עצמנו לדברים חדשים ומפתיעים כמו גם לאירועים שיכולים לקדם אותנו אל עבר העתיד. אוראנוס הוא פלנטה המקושרת עם המוח והתודעה כמו גם להמצאות, טכנולוגיה, חברה ועוד. עם אוראנוס לצידנו החיים יכולים להראות לנו דרך חדשה לקדם ולפתח את עצמנו ואחרים מסביבנו, לצאת מהחשיבה הישנה ולקבל הצצה אל העתיד. אבל מי באמת יכול לחזות את העתיד? אני בכל אופן קטונתי מלעשות זאת, וגם לו יכולתי, לא הייתי רוצה לקחת מאף אחד את זכות הבחירה. עם זאת כאשר אנחנו עובדים על פיתוח ואיזון של נקודת העין השלישית, היא הצ'אקרה השישית, אנחנו עובדים על פיתוח האינטואיציה שלנו, וכאשר האינטואיציה מפותחת ואנחנו נעזרים בה בקבלת החלטות והבנת החיים מסביבנו ובתוכנו, אנחנו נפתח את היכולת שלנו לקרוא בין השורות, להבין דברים שלא תמיד נראים לעין או פועלים לפי התפיסה המוגבלת של המוח שלנו והבנת המציאות באופן צר יותר. זה לא אומר שאנחנו צריכים לתקשר עם ישויות ומלאכים, אלא שפשוט לומדים להקשיב ולהתבונן בצורה אחרת מהמקובל או "הנורמלי". האג'נה, הצ'אקרה השישית היא המפתח שלנו לראיית הבלתי נראה ולהבנת הבלתי מובן לפי יוגי בהג'אן.

תנו לחיים להפתיע אתכם בימים אלו, במיוחד אם יש לכם פלנטות ונקודות חשובות סביב המעלות 22-23 בטלה/מאזנים וסרטן/גדי. זאת הזדמנות לפריצות דרך ולתובנות חשובות  והשילוב יכול לקדם ולזרז עבורכם דברים, לתת דחיפה קוסמית קטנה קדימה. עם זאת נוכל גם לראות את הכוחות הגדולים יותר או אנשים שפועלים ללא מודעות מניעים תהליכים לאו דווקא חיוביים, כאלו שמביאים אלימות והרס, או רוצים לזעזע את סביבתם (גם אם הכוונה טובה חשובה גם הדרך), אבל שוכחים להתבונן ולהרגיש מה קורה מסביבם ברמות שונות. אם האדמה רועדת מתחת לרגליכם, תרתי משמע, נצלו את הסדקים בקירות על מנת לתת לאור חדש לחדור ולמלא אתכם.

עוד דבר חשוב לדעת לגבי הזמן הזה הוא שמרס, שליט הירח המלא בטלה, מתקרב לצמידות עם פלוטו במזל גדי. יחד עם הירח המלא זה נותן לנו עוד דגש על המזלות הקרדינלים, היוזמים, ומכניס אותנו גם להלך רוח של התגוננות מצד אחד ועשיה ודחיפה קדימה מצד שני. זה אומר שזה זמן טוב לעשיה עוצמתית ומשמעותית, כזו שיכולה להביא איתה שינוי חשוב ולעורר תהליכי מודעות, אולם בקלות רבה מדי העשיה וההליכה קדימה יכולה להביא גם הרס. חשוב לזכור שלא תמיד צריך להרוס משהו בשביל להתקדם, אולם לפעמים זה בלתי נמנע.

גלגלי הקרמה מזכירים לנו שמה שאנחנו זורעים אח"כ אנחנו קוצרים ולכל פעולה שאנחנו עושים יש תוצאה נגדית והפוכה. לכן חשוב לתחזק את עצמכם בדרכים חיוביות, לבחון היכן אתם בהתנגדות לדפוסים ישנים או למשהו שמייצג את הממסד או המבנים הישנים מבפנים ומבחוץ, מה הדפוסים האלו משקפים עבורכם, מה הם שירתו בעבר והאם יש עוד צורך בהם כעת. סביר להניח שאם תכנסו מספיק לעומק פנימה תגלו מה מניע אתכם או מה עוצר אתכם בצורה של פחדים מאשמה או בושה, מהתניות חברתיות שלא מתאימות יותר. נפגוש גם בדרך כאלו שלא עוצרים בדרך והנחישות שלהם תוביל אותם להרס עצמי בסופו של דבר, בעיקר מכיוון שיש פה הזנה של הכעסים והזעם הפנימיים, וזה לא משנה לאיזו מטרה אנחנו פועלים.

תרגול מומלץ לזמן הזה ממסורת הקונדליני יוגה כפי שלימד יוגי בהג'אן הוא הסהיבי קריה – לשלוט על הדומיין שלך הכנסו לקישור להנחיות לתרגול
ובאופן כללי עבודה על הצ'אקרות השישית – אג'נה, השלישית – מניפורה והראשונה – מולדהרה

הצמידות של מרס ופלוטו תהיה מדויקת ב- 19.10 בשעה 14:05 שעון ישראל
והירח המלא, ב-16.10 בשעה 7:23 בבוקר שעון ישראל, הוא גם סופר-ירח, כלומר נמצא הכי קרוב לכדור הארץ במסלולו (פריג'י) ולכן  מורגש גם יותר בעוצמה