עולם האסטרולוגיה פתח לפני הזדמנות להבין מהי דרכי ומהו ייעודי בחיים האלו, להתחיל במסע התפתחותי מדהים, וגם לקבל תשובות לשאלות רבות וספקות שהיו בתוכי. יחד עם לימודי האסטרולוגיה התחלתי לתרגל גם קונדליני יוגה כפי שלימד יוגי בהג’אן, והתרגול וההתמדה לקחו אותי למקומות שלא תארתי לעצמי שאוכל להגיע אליהם. קיבלתי ביטחון ושלווה פנימיים ופתח להרחיב את המודעות שלי, למצוא את המרכז ולהתמודד עם הדברים שקורים בדרכים נכונות וטובות יותר עבורי.

הבנתי שאני רוצה להעביר גם לאחרים את הידע והתובנות שהעבירו לי – להמשיך את השרשרת. המשכתי והעמקתי את לימודיי האסטרולוגיה שלי עם מוריס פרננדז, וכמו כן בהשתלמויות עם מורים נוספים בחו”ל, וקיבלתי הסמכה מקצועית ISAR.CAP מטעם ארגון האסטרולוגיה הבינלאומי ISAR.

סיימתי את הכשרתי כמורה לקונדליני יוגה רמה 1 בשלוחה הישראלית של ביה”ס  SKY וקורסים ברמה 2, עם סקאיי ישראל וקאראם קרייה בהדרכת שיב צ’אראן סינג, גורו דהראם סינג, ודאריל אוקיף. בנוסף, למדתי יוגה תרפיה עם שאנטי שאנטי קאור קהלסה ועם מייקל גילברט.

כיום אני יועצת ומלמדת אסטרולוגיה בגישה של התפתחות התודעה, מלמדת קונדליני יוגה בשיעורים קבוצתיים ובקורסי מורים של קונדליני יוגה ובמפגשים אישיים של יוגה תרפיה ומציעה מפגשי תרפיה הוליסטיים המבוססים על הידע האסטרולוגי והיוגי גם יחד, על מנת לעבור הליך שלם ומעמיק בדרך לחיבור אל הזהות האמיתית ולריפוי.

* החל מ- 2012 אני מכהנת כסגנית נשיא של הארגון האסטרולוגי הבינלאומי ISAR בישראל ומוסמכת מטעם הארגון ISAR CAP. כמו כן אני מנחה את קורס האתיקה מטעם הארגון.

* מורה מוסמכת לקונדליני יוגה רמה 1 + 2 מטעם KRI ומלמדת בקורסי מורים באירופה ובישראל.

* מנחה מעגלי שירה מקודשת עם מנטרות וטקסטים  ממסורת הקונדליני יוגה.

* מטפלת מוסמכת בהילינג סאט נאם רסאיאן ע”י הארגון העולמי והמאסטר גורו דייב סינג קהלסה.

* B.MUS מאוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנויות

                                 לקביעת פגישה אישית או למידע על קורסים וסדנאות צרו קשר :

         healingstar11@gmail.com