הכותרת הזו מאוד הצחיקה אותי כשפתחתי את הפייסבוק הבוקר, אז החלטתי להעביר אותה לכאן. כבר כמה זמן יש מן תחושה באויר שמשהו קורה, יוצאים להלחם על הזכויות שלנו, על איכות החיים שלנו, על משאבי הטבע שלנו, על שיוויון לכולם. אז בואו נעשה סדר בבלגאן וננסה לראות דרך התהליכים במפת השמים, ביחס למפת הלידה של ישראל מה קורה בדיוק, וכמה רחוק זה יכול להגיע…

במפת הלידה של ישראל (תמונה למטה) אנחנו רואים כמה דברים:

הדבר הראשון והעכשווי הוא הצמידות של מרס לזנב דרקון בתאומים שנמצאת בדיוק על אוראנוס לידתי ומביאה את הצורך להלחם (מרס) למען בית (זנב דרקון) ויוצאים לרחובות הערים (תאומים) כדי לעשות זאת.  מרס על זנב דרקון מצית את האש, אולם התהליך עצמו יותר עמוק ורחב מזה.

ברקע יש לנו את הסקוור בין פלוטו לאוראנוס ( בתחזית חודש יולי תמצאו עוד פרטים) שמביא את הצורך החזק והדחוף לעשות שינוי, במיוחד כאשר פלוטו בגדי מדבר על הון ושלטון, וחוקים וממשל, ומגיע לעשות שינוי בשיטות והמערכות הקיימות. אוראנוס בטלה מביא את הצורך לצאת החוצה ולהלחם למען מטרה חשובה כדי להתקדם בתור חברה ולעשות צדק ברמה החברתית.

אוראנוס נמצא בבית 6 של מדינת ישראל, הבית שקשור בין השאר לשירותי הבריאות וסאטורן חזר להילוך ישיר בדיוק על נפטון בבית 12, שליטו של בית 6 וקשור אף הוא לשירותי בריאות ציבוריים. אז אוראנוס וסאטורן שמפעילים את השניים, ובשנים הקרובות גם פלוטו, יביאו לרפורמה הקשורה לבריאות ולרווחת הכלל.

השניים האלו משפיעים על ונוס במפת הלידה של ישראל, שנמצאת במזל סרטן (שמסמל בית בין היתר) ומה שנגרם כתוצאה מכך הוא שהבטחון הלאומי מתערער, יש צורך בשינוי ברמה שתביא טרנספורמציה בכל מה שקשור להתנהלות הכלכלית במדינה. בספטמבר, כאשר פלוטו יחזור להילוך ישיר סביר להניח שנרגיש את רעידת האדמה בתחומי הכלכלה בארץ וגם בתחום הנדל"ן שקשור אף הוא לונוס. השינוי שהתחיל ילך ויעמיק ובחודשי הסתיו לקראת החורף צפויים הרבה דברים מעניינים על מפת המדינה, כולל סאטורן שיעבור על האופק ומסמל סיום של תקופה ומעבר לתקופה חדשה ונפטון שיהיה מול מרס הלידתי ויכול לעורר את העם להלחם למען חברה שיוויונית והוגנת יותר. וכשמדובר בנפטון – הכל יכול להיות! כל זה קורה בנובמבר בעיקר.

אם כך, נראה שמדינת ישראל עומדת לעבור שינויים מרחיקי לכת, שיכולים אפילו להביא להגדרה מחדש של השלטון, לבחירות, למנהיגות שונה ולהפסקת הקשר הבוטה בין הון לשלטון. בחודש פברואר 2012 נפטון יעבור סופית לדגים ואז יש סיכוי שנוכל לראות את המקום של העם שיעמוד במרכז ולא ינוהל על ידי בעלי ההון.