מוזמנים להצטרף למפגשי לימוד שבועיים של הג'אפג'י – שיר הנשמה שכתב גורו נאנק, המכיל בתוכו ידע מעמיק ורחב על החיים והיקום, על השלבים השונים של התפתחותנו בחיים ומעבר והכל בטקסט פואטי מרהיב.
המפגש הראשון ביום חמישי 6/8/2020 בשעה 16:00 עד 17:30 הוא מבוא והכרות עם גורו נאנק ופואמות שכתב, כמו גם הקשר שלו אל מסורת היוגה. לאחר מכן נמשיך בכל שבוע להעמיק אל הטקסט. מכיוון שישנם 40 חלקים בטקסט התהליך יקח קצת זמן אז מוזמנים להתמיד או להצטרף מדיי פעם, כפי שתוכלו. יהיו גם הקלטות.
בלימוד של הקונדליני יוגה, יוגי בהג'אן לימד טכניקת תרגול שנקראת שאבד גורו. התרגום המילולי הוא המילה או הסאונד היא הגורו. זוהי טכנולוגיה עצמתית המיועדת לעזור לנו בהתמקדות ומדיטציה על מנת לנקות את כל המשקעים הרגשיים מן התת מודע. השאבד גורו היא דרך עצמתית לריפוי והתמרה העובדת דרך הסאונד, גל הקול, וטקסטים שהם כמו נוסחאות מדויקות לתהליך ההתעוררות הרוחנית שלנו.
המפגשים הם הזדמנות להתוודע לעומק לטקסטים של גורו נאנק, הראשון משושלת הגורואים הסיקהים. במפגשים נלמד להגות את המילים, נדבר קצת על המשמעות והכוונה של כל שלב בג'אפג'י מנקודת מבט פילוסופית ונתרגל ביחד חזרה מדיטטיבית על הטקסט.
זו הזדמנות לחקור לימוד רוחני שהועבר על ידי מאסטר כדי לעזור לנו להתעורר אל זהותנו האמיתית.
*** להרשמה שלחו הודעת ווטסאפ 054-7371187
או
בדואר אלקטרוני healingstar11@gmail.com
*
המפגשים הנחיית סאט פוראן גלי ליבנה, מורה לקונדליני יוגה, מלמדת בשיעורים בקבוצות ובפרטי קונדליני יוגה תרפיה עם התמקדות על מודעות ל-PTSD, מלמדת בקורסי מורים לקונדליני יוגה בישראל ובאירופה. גלי היא גם אסטרולוגית ומוזיקאית. היא מנחה מעגלי קירטאן ושירה מקודשת, והשיקה את אלבום הבכורה שלה HEARTBEAT עם מנטרות ממסורת הקונדליני יוגה בספטמבר 2016.
עוד באתר: www.healingstar11.com
*
המפגשים פתוחים לכולם ולכולן, למתרגלים מכל הזרמים, למי שאין לו ידע קודם, למורים חדשים וותיקים ולמחפשים את החכמה הראשונית, שמעבר לעידנים.
התשלום הוא על בסיס דאנה / תרומה כפי יכולתכם. (אפשר להעביר תרומה בביט, פייבוקס ו-PAY).