מוזמנים להצטרף לסדרת מפגשי עומק על סאונד, מדיטציה ופילוסופיה יוגית.

בתרגול של הקונדליני יוגה השאיר לנו יוגי בהג’אן טכניקת תרגול שנקראת שאבד גורו. התרגום המילולי הוא המילה או הסאונד היא הגורו. זוהי טכנולוגיה עצמתית המיועדת לעזור לנו בהתמקדות ומדיטציה על מנת לנקות את כל המשקעים הרגשיים מן התת מודע. כמובן שכל מדיטציה רגילה עושה גם את זה, אולם השאבד גורו כפי שלימד יוגי בהג’אן היא דרך עצמתית לריפוי והתמרה העובדת דרך הסאונד, גל הקול, וטקסטים שהם כמו נוסחאות מדויקות לתהליך ההתעוררות הרוחנית שלנו.

המפגשים הם הזדמנות להתוודע לעומק לטקסטים שהעבירו לנו מורים רוחניים כמו גורו נאנק, קביר, ראווידאס ועוד משושלת הגורואים הסיקים וממסורת הבהקטי. במפגשים נלמד להגות את המילים, נדבר קצת על המשמעות והכוונה של כל שאבד מנקודת מבט פילוסופית, נעבור דרך כתבים יוגיים שונים, ונתרגל ביחד חזרה על השאבד. לפעמים גם נתרגל קריות קצרות ומדיטציות ממסורת הקונדליני יוגה לפי יוגי בהג’אן.

יחד עם הצלילים מתמירי התודעה נתעמק גם בטקסטים היוגים העתיקים כמקורות השראה פילוסופיים נוספים לנושאים שאותם נחקור. השילוב של הסאונד והשאבד גורו ביחד עם הפילוסופיה היוגית יאפשר לנו להבין את טבע האדם, את מהות החופש שלנו להיות מי שאנחנו, להתחבר ולהתחייב אל הדהרמה ולהשתחרר מן הקרמה. זו אפשרות לחקור טכניקות יוגיות שהועברו על ידי מאסטרים ומורים רוחניים כדי לעזור לנו להתעורר אל זהותנו האמיתית.

המפגשים פתוחים לכולם ולכולן, למתרגלים מכל הזרמים, למי שאין לו ידע קודם, למורים חדשים וותיקים ולמחפשים את החכמה הראשונית, שמעבר לעידנים.

התשלום הוא על בסיס דאנה / תרומה ככל יכולתכם ורוחב ליבכם.

תאריכי המפגשים הבאים: 

5 במרץ 2020 ג’אפג’י – שיר הנשמה של גורו נאנק – מפגש ראשון מסדרת מפגשים המוקדשים לג’אפג’י, טקסט המרכזי במסורת הסיקית ובתרגול הקונדליני יוגה לפי יוגי בהג’אן. הג’אפג’י הוא פואמה בעלת 40 החלקים שכתב גורו נאנאק במאה ה- 16 לספירה. הפואמה הארוכה הזו היא פתיחתו של הספר הקדוש לדת הסיקית, הסירי גורו גרנט סהיב, ובה בעצם תמציתה של כל הפילוסופיה של גורו נאנאק, הדרך שבה הוא תופס את מקום האדם ביקום, האהבה והמסירות לאל חסר הצורה ועוד.
במפגש הראשון נקדיש את הזמן להכרות כללית עם הטקסט מבחינה היסטורית ופילוסופית, קצת על גורו נאנק ומי הוא היה ונלמד את מנטרת השורש – המולמנטרה הפותחת את הטקסט. 

אנא הודיעו מראש על הגעתכם בווטסאפ 054-7371187 או בדואר אלקטרוני healingstar11@gmail.com