מי אני בעולם של חוסר ודאות – סדנת קונדליני יוגה

בימים שאנחנו נמצאים בהם, בזמן שהאנושות כולה עוברת תהליכים טרנספורמטיביים, המשילים מעלינו הרבה שכבות ומייצרים ואקום של חוסר ודאות, עולה שאלת הזהות האישית, השייכות והחיבור לזמן ולמקום. תקופות מאתגרות כאלו יכולות להביא איתן הצפה של מצבים רגשיים ותהליכים פנימיים אשר לא לכולם אנחנו יכולים להיות מודעים ונוכחים בעת ובעונה אחת. בתוך כל התהליכים יכולה לעלות תחושה של חוסר יציבות, ריקנות ואי-ודאות קיומית. תחושה של איבוד האמון בעולם ובחיים ואיבוד החיבור אל האני והעצמי. אך מיהו האני הזה ואיך אנחנו יכולים להעזר בו על מנת לייצר ריפוי ותמיכה?

בסדנה גלי תציג בקצרה את התהליכים האסטרולוגים המלווים אותנו כעת, נתרגל קונדליני יוגה – תרגול הכולל שילוב של תנוחות או וריאציות, נשימה, חזרה על מנטרות ומדיטציות, ונתבונן גם ברמה האישית על התהליך שאנחנו עושים בתוך כל הכאוס וכל זה על מנת למצוא, אפילו לרגע קטן, את החיבור המחודש לעצמנו תוך חיזוק תחושת הביטחון והתמיכה בעצמנו, בסביבתנו ובעולם. להתחבר מחדש לזהות האמת  דווקא בזמנים האלו של חוסר יציבות וחוסר ודאות עלולה להיות המתנה הגדולה ביותר שניתן לעצמנו.

מתי: מוצ"ש 12 בספטמבר 2020 בשעה 17:00 עד 20:00

היכן: סטודיו דרך היוגה, צוקי ים

***ההשתתפות בדאנה – תרומה כפי יכולתכם ורוחב ליבכם (עבור ההנחיה והמקום). ניתן לתת דאנה במזומן או להעביר בביט, פייבוקס או פיי.

הסדנה בהנחיית גלי סאט פוראן ליבנה, מורה לקונדליני יוגה, אסטרולוגית ומוזיקאית. במסע שלה בעולם הרוח גלי מחברת בין גופי ידע שונים. השילובים הייחודיים שגלי מציעה מביאים ביחד אפשרות להתחבר למרחב אנושי – הוליסטי ולהבין את המסע האישי שלנו, ביחד עם זה הקולקטיבי. עוד על גלי אפשר לקרוא באתר www.healingstar11.com

ההשתתפות בהרשמה מראש בלבד. מספר המקומות מוגבל.

להרשמה: גלי 054-7371187