שיעורים וסדנאות

נפתח שיעור קונדליני יוגה חדש בצוקי ים (ליד נתניה/מחלף חבצלת) בימי שני בשעה 20:00 עד 21:30. לפרטים והרשמה צרו קשר במייל healingstar11@gmail.com או בטל 054-7371187

שיעורים נוספים:

מיוגה, כפר סבא – ימי א' בשעה 18:00

קאנטרי נווה שרת, תל אביב – ימי א' בשעה 20:00

ניתן לתרגל גם בשיעורים פרטיים 

————————————————————————————————————

חיבור מחודש לעצמי – ונוס בנסיגה

סדנת קונדליני יוגה ואסטרולוגיה עם גלי סאט פוראן ליבנה

יום שבת 21 בדצמבר 2013

היום הקצר בשנה, שהוא גם שער אנרגטי, מסונכרן השנה עם תופעה אסטרולוגית נוספת – הנסיגה של ונוס. השילוב הזה, בנוסף למעברי הכוכבים בחודשים הקרובים, מביא עבורנו הזדמנות לחיבור מחודש לעצמנו. החיבור הוא עבודה על הקשבה פנימית לצרכים שלנו מול החברה שבה אנחנו חיים. פעמים רבות אנחנו שוכחים מי אנחנו ומה אנחנו צריכים בגלל חובות ומטלות יומיומיות, ופשוט מתנתקים מעצמנו ומצרכינו האישיים.

זהו זמן לבחון, להגדיר, להתנסות ולהעריך מחדש את מערכת הערכים שלנו ומערכות היחסים עם עצמנו ועם אחרים כדי שנוכל לחיות מתוך חיבור אותנטי לעצמנו.

בסדנה נדבר על המשמעות של ונוס ותקופת הנסיגה שלה במזל גדי, ונעבוד על כל אלו דרך תרגול קונדליני יוגה ומדיטציה. בנוסף נקבל מדיטציה אישית לתרגול במשך תקופת הנסיגה של ונוס, שאורכת 40 יום.

הסדנה בהנחייתה של גלי סאט פוראן ליבנה, אסטרולוגית ומורה לקונדליני יוגה.

מתחילים בשעה 10:00 עד 13:00

בסטודיו "עלי" רחוב בן עזאי 6, יפו (פינת שדרות ירושלים)

עלות: 100 ₪, למנויי "עלי" וחברי עמותת קונדליני יוגה ישראל: 80 ₪

להרשמה: 054-7371187

או במייל healingstar11@gmail.com

ההשתתפות בהרשמה מראש בלבד!

————————————————————————————————————————–

10 במאי 2013 יום שישי – תרגול סדהנה מיוחדת עם ליקוי החמה שעה 4:30 עד 7:30  בפארק הירקון בתל אביב

מתחילים בזמן בבקשה לא לאחר. בואו בבגדים נוחים לתרגול, שמיכה או של לכיסוי

להרשמה: 054-7371187 או במייל healingstar11@gmail.co

 

——————————————————————————————

קונדליני יוגה – סדרת סדנאות להתמודדות עם אתגרי הזמן  

בסדנאות נכין את עצמנו להתמודדות עם אתגרים שונים שמזמנים לנו הזמנים שבהם אנחנו חיים.  עם הידיעה שהאתגרים הגדולים עוד נמצאים לפנינו, נלמד תוך חיבור והתיישרות עם האנרגיות השמיימיות כיצד לחזק את גופנו, המערכת החיסונית ומערכת העצבים כדי שנוכל לעבור הכל בחן ובחסד. התרגול כולל: אסאנות, מדיטציות, מנטרות ותרגילי נשימה. לא דרוש נסיון קודם.

17 בנובמבר – קונדליני יוגה – מיני סדנה מיוחדת בין הליקויים  –  הפעם נעבוד על התמרת האנרגיה בין שני ליקויים בחודש נובמבר, שהראשון ביניהם הוא ליקוי חמה מלא ודרמטי, הדורש מאיתנו עמידות רגשית. נפגש עם המגבלות שלנו, עם הכאב הפנימי ונשחרר מטענים קרמאתיים שצטברו בתת המודע שלנו. בואו לנקות ולהתעצם!

מתחילים בשעה 10:00 עד 12:30

עלות: 90 ש"ח / למשתתפים בסדרת הסדנאות, לחברי עמותת קונדליני יוגה ישראל וארגון מורי היוגה בישראל: 80 ש"ח

בית להוולד מחדש, יוסף קארו 2, תל אביב.

להרשמה 054-7371187 או במייל healingstar11@gmail.com

אנא הביאו בקבוק מים,  בבקשה לא לאכול לפחות שעתיים לפני התרגול. במקום יש מזרונים, כריות ושמיכות, כולל שתיה חמה וקרה וכיבוד קל.

 "The greatest progress in life is when you know your limitations, and then you have the courage to drop them"  Yogi Bhajan 

—————————————————————————————————————————

22 בספטמבר יום שבת, שעה 10:00 עד 13:00 בתל אביב: בין כסה לעשור – עם הזווית העוצמתית בין פלוטו לאוראנוס, זווית הנותנת לנו הזדמנות לשינויים עמוקים בתודעה שלנו, עוזרת לפנות את מה שלא צריך ומנקה את המקום למודעות חדשה, בין ראש השנה ליום הכיפורים אנחנו נתרגל ונתכוונן למקום הזה של יצירת שינויים מעצימים בחיינו.

בעשרת ימי התשובה, בין ראש השנה ליום כיפור ניתנת לנו ההזדמנות לנקות ולטהר, ולשלוח כוונות לשנה החדשה.
אתם מוזמנים לתרגול של קונדליני יוגה ומדיטציה עם הזווית העוצמתית בין פלוטו לאוראנוס, זווית הנותנת לנו הזדמנות לשינויים עמוקים בתודעה שלנו, עוזרת לפנות את מה שלא צריך ומנקה את המקום למודעות חדשה.
בין ראש השנה ליום הכיפורים אנחנו נתרגל ונתכוונן למקום הזה של יצירת שינויים מעצימים בחיינו וליצור שוב את החיבור בין האדם לחיים ולבריאה.

לאחר התרגול נשוחח על מצב הכוכבים בשמיים בתקופה הנוכחית ומה אנחנו יכולים לעשות כדי להמיר את האנרגיות הפלנטריות בצורה חיובית.

22 בספטמבר – יום שבת

שעה 10:00 עד 13:00
רחוב המשביר 22, תל אביב
קומה שניה, מקום לשבט

להרשמה ופרטים נוספים: healingstar11@gmail.com

או בטלפון 054-7371187

  

 "Love is the ultimate state of human being where compassion prevails and kindness rules – Yogi Bhajan"