פוסט מתעדכן על זמנים חשובים במלחמת 'חרבות ברזל'. מרס באסטרולוגיה מסמל מלחמה והיה על האופק של המדינה ובהיבט לזנב דרקון ולפלוטו בגדי בזמן תחילת הלחימה. כל זה כשבוע לפני עונת הליקויים עם ליקוי החמה על האופק של מדינת ישראל.

אני מביאה בפניכם את נקודת המבט שלי להערכת המצב והמהלכים לפי תנועת הכוכבים. אין ביכולתי לנבא מה יקרה בדיוק, אני גם לא מבינה באסטרטגיות מלחמה, אבל מה שכן אוכל להביא כאן זה מהלכים אנרגטיים בתנועת הכוכבים שיכולים לקדם תהליכים שונים. אם אינכם רוצים לדעת זה הזמן לעצור ולא להמשיך לקרוא.

ההתייחסות שלי לליקויים ולחודשים הבאים היא בתהליכי המיקרו של הסדר העולמי החדש. ישנם תהליכים גדולים יותר שישראל ועזה הן חלק מהם. לזה אתייחס בהזדמנות אחרת. 

פוסטים נוספים רלוונטים:

תנועת הכוכבים בחודש דצמבר 2023

תחזית לתנועת הכוכבים בחודש נובמבר 2023

הדרקונים של הירח בטלה מאזניים

ליקויים ודרקונים בשנת 2023

תחזיות ספטמבר ואוקטובר 2023

דרקונים וליקויים בשור עקרב

עדכונים שוטפים:

17/3/2024 בתחזית מרץ כתבתי על אירועי טבע אפשריים ובינתיים הייתה רעידת אדמה קטנה בצפון ישראל ועכשיו הר געש באיסלנד מתפרץ. אולי יש עוד ואני לא מעודכנת. בכל מקרה, המפות מראות שיש פוטנציאל לעוד, לאו דווקא בישראל בשבועות הקרובים.

מרקורי כבר נמצא על מעלות הנסיגה שלו שתחל ב-1 באפריל, הליקויים מתקרבים עם ליקוי לבנה ב- 25/3 וליקוי חמה ב- 8/4 (הליקויים לא יראו בישראל). כל זה ועוד מפת השמים מחזק את התחושה ששום דבר לא בטוח כעת, מהבחינה הזו שאי אפשר להבטיח תוצאות של משהו שמתחיל עכשיו כי הכל פתוח. אבל כשהדברים פתוחים זה אומר שיש לנו אפשרות להחזיק בלב ובתודעה את האפשרויות שיכולות להתממש בפועל. לכן כדאי להישאר עם הכוונה הגבוהה ביותר גם בזמנים שלא נראה שיש תקווה.

מבחינה אנרגטית השבוע הזה מבשל איתו איזשהו שיא, בכלל אבל גם עבור מדינת ישראל בפרט. אולי השבוע יגיע מידע חשוב ואני חושבת שקרב הרגע לעסקה בנוגע לחטופים ולהפסקת אש בשבועות הקרובים. כפי שכתבתי בתחילת המלחמה, הסיבוב הזה יארך ככל הנראה 6-8 חודשים.
בכל מקרה יכולות להתקבל גם בשורות טובות וגם בשורות פחות טובות. כדאי להיות מוכנים לכל, אבל גם לשים לב למידע שעובר ומופץ. לא הכל עובר סינון, יש קושי להסביר דברים כפי שהם, לבטא את עצמנו בכללי בצורה מדויקת. אז גם התכוננות בנושאי דיבור, תקשורת, העברת מידע וכדומה חשובים מאוד. נושא העברת סחורות ומסחר בינלאומי בכלל יכול להיות מאוד מודגש השבוע גם כן.
*

30/11/2023 האם הפסקת האש תמשיך? לפי מפת האירוע של הפסקת האש ניכר כי הפסקת האש לא בטוח תחזיק מעל 9 ימים. אם היא כן תחזיק מעמד מעבר זה יהיה בתנאים של תסכול וחוסר יכולת לגשר בין פערים גדולים.

17/11/2023: סביב 17-20 בנובמבר השמש ומרס יהיו בצמידות הדוקה (במחזור חדש של פעם בשנתיים ביניהם) ויחלו לבנות את ההיבט שלהם לסטורן. זה יכול לחזק אנרגיה מלחמתית משהו, אולם גם לבנות את הדברים לקראת עצירה מהמהירות והתזזיות המרדנית של אוראנוס. סביב הזמן הזה יכולה להיות רגיעה וריסון, וצורך לכבוש ולנהל בחכמה, נחישות ואחריות את הפעולות שלנו.  זהו היבט צבאי מאוד, מרסן ומנתב את האנרגיה, אולם גם יכול להיות מעוכב ומרוסן על ידי אחרים.  יש הרואים בהיבט הזה אנרגיה שיכולה לפצוע ברמה הפיזית וגם אנרגיה יותר אלימה. הדרך של סטורן להבטיח את אי-הפגיעה היא שמירה על מוסר ואתיקה והתנהלות אחראית וזהירה לפי החוקים. יום שני 20/11 יכול להיות יום קצת יותר רגיש עם התקרבות של מרס והשמש להיבט פעיל  עם מרס הלידתי של מדינת ישראל והירח סביב שעות הבוקר והצהרים המוקדמים יכול לתת עוד דחיפה לאירועים מפתיעים. לגבי החזרת השבויים, להערכתי חלון זמן נוסף שיכול להיות זה הזמן של ההיבט בין מרס לסטורן ב- 25/11, כאשר יחד איתו ונוס תגיע לאופק של המדינה, לצמידות עם זנב דרקון, וזה מפעיל את נקודת ליקוי החמה הקריטי ויכול להביא איתו גם הפסקת אש וגם אופציה לתפנית במשא ומתן. הצמידות המדויקת של ונוס וזנב דרקון היא ב-29/11.


לסיכום: ניתן להעריך ממפת המעברים והקידומים של מדינת ישראל שהשליש האחרון של חודש נובמבר עם פוטנציאל לתפניות בלוחמה, הפסקות אש ובתקווה גם לשחרור החטופים. עם זאת ישראל גם יכולה להיות נתונה ללחץ בינלאומי כבר יותר יחד עם מעבר מרס לקשת.
מרס שעובר לנקשטרה אחרת (מבחינת האסטרולוגיה ההודית) ב-21 בנובמבר וזה יכול להביא לרגיעה מסוימת ומאמצים לגישור. הנקשטרה החדשה של מרס, ANURADHA, גם קשורה ליכולות מודיעיניות ויתכן נראה שהפעולות מקבלות תפנית עקב ידיעות מודיעיניות יותר ספציפיות.

8/11/23 הערכה למצב הפוליטי-מלחמתי: ונוס במאזנים יכול לחדש את המשא ומתן בעניין החזרת החטופים והפסקת האש. אם חיזבאללה יחליט לתקוף או לעשות פעולה מפתיע כלשהי, הפוטנציאל שזה יקרה עולה בשבועיים הקרובים, לקראת הירח החדש וקצת מעבר. נראה שעלולות להיות פעולות רדיקליות ברחבי העולם עד סביבות
שוב מדגישה, האנרגיות משתנות מה-22 בנובמבר. אני מעריכה שזה אומר עצירה בלחימה או מגבלה בינלאומית כלשהי. עם זאת, יכול להיות שזה יעביר את המלחמה למצב אחר.

27/10/2023 לקראת ליקוי הלבנה:אחת השאלות הבוערות היא האם איראן תצטרף למלחמה בפועל?ההערכה שלי מהמפה היא שאיראן לא תרצה לקחת חלק פעיל מדי, אלא תעדיף להיות בצללים של המלחמה. לתמוך בחמאס, אולי גם בסוריה ובחיזבאללה, ולפעול מאחורי הקלעים.אם איראן כן תצטרף למלחמה היא יכולה לפגוע בעצמה ולהחליש את המדינה. הפעולות שלה בכל מקרה לא עקביות, צעד קדימה שניים אחורה ויש פוטנציאל לאיבוד שליטה ובלבול, גם פנימי.עם זאת בשליש הראשון של חודש נובמבר יש פוטנציאל להפתעות בגזרת איראן ואולי יעשו מהלך בלתי צפוי, או שיופתעו ממהלך אחר.

24/10/2023 עוד קצת על ליקוי הלבנה ביום שבת 28/10
בוודאי שמתם לב שיש עליה ברמת האנטישמיות ברשתות החברתיות ובהפגנות גדולות ברחבי העולם לתמיכה בפלסטינים. יחד עם הליקוי בשור נמצא את יופיטר ומולם את מרס ומרקורי בעקרב כך שיש תחושה ששדה קרב מרכזי הוא דרך התקשורת. עם מרקורי ומרס בעקרב התחרות היא על מי מראה יותר תמונות מזעזעות, ואכן בימים האחרונים שוחררו תמונות מהטבח שקשה מאוד להכיל והערב גם ראיונות עם מחבלים-רוצחים שתפסו (וממליצה להימנע מהם למי שרגישים מאוד. זה יכול לייצר פוסט טראומה משנית).
בכל מקרה, פרובוקציות דרך תקשורת ורשתות חברתיות, על בסיס אידיאולוגיות, אמונות ודתות זה ממש תיאור גרפי של כל המתרחש. זה משפיע על התודעה באופן שיכול להיות הרסני ולעורר גם פוסט טראומה אז שימו לב.

גם יופיטר שלוקח חלק בהרכב הליקוי מסמל את הידע וההשכלה הגבוהה, ואכן אוניברסיטאות רבות בחרו לא לגנות את הטבח בישראל ואף מאפשרות לארגונים שונים התומכים בנרטיב הפלסטיני להשמיע את קולם יותר מאשר לציבור התומך בישראל.

אחד האנשים שמפתו מושפעת במיוחד מהליקוי הוא ראש מפלצות הטרור של החמאס יחיא סינוואר. אני מקווה שהליקוי הזה, שחל סביב יום הולדתו, יביא ללכידתו ולחשיפתו. יש לו במפת הלידה צירוף חזק של די הרבה פלנטות שמושפע מהליקוי, וזה יכול להיות קריטי מאוד בשבילו. אם יגיעו אליו אולי יבחר להתאבד ולא להיתפס (שוב).
עוד מושפעים מהליקוי מחמוד עבאס (ונוס בשור), שרה ויאיר נתניהו, יאיר לפיד (עקרב), וג'ו ביידן (ירח בשור מול פלנטות בעקרב). מעניין יהיה לראות גם אם יעלה משהו שקשור לרון ארד. וכמובן מדינת ישראל שהירח המקודם שלה נמצא תחת הליקוי והירח הלידתי מקבל היבט מהליקוי.

לגבי המהלכים הבאים במלחמה, אופציה אחת היא שהליקוי יביא לעוד שחרורי חטופים – הירח מסמל את העם וגם את הטראומה הקולקטיבית.גם מעבר סטורן להילוך ישיר בתחילת נובמבר יכול לזרז את שחרורם, או להביא למהלכים נוספים במלחמה שעדיין לא נעשו. סטורן השנה חשוב מאוד למדינת ישראל ולכן כל תזוזה שלו והיבטים חשובים הם קריטיים, כולל מעברים לסטורן הלידתי.
בגדול, נראה שמצב המלחמה ימשך עד סוף נובמבר, ולאחר מכן יש מעט הפוגה פלנטרית מהעומס, במיוחד למפתה של מדינת ישראל.

18/10/2023 על כאוס וסדר (קוסמוס) כעת בשמים ⭐️ אריס היא אחד מגרמי השמים החדשים שמשתמשים בהם בניתוחי מפות באסטרולוגיה המערבית המודרנית.מבחינה אסטרונומית היא נמצאת בחגורת קויפר, יחד עם פלוטו ומוגדרת כפלנטה ננסית.במיתולוגיה אריס הייתה אלת הכאוס, הדיסהרמוניה, המריבות והתככים.היא הייתה הסוכנת הכפולה שגרמה בעקיפין למלחמת טרויה.כרגע אריס מאוד נוכחת ומודגשת בהיבטים שלה במפת השמים, גם מבחינת ליקוי החמה שהיה ביום שבת וגם כעת השמש ומרקורי במולות וראש הדרקון בטלה צמוד אליה.מאז הליקוי והימים הקרובים הם הכי קריטיים מבחינת ההשפעה שלה.
מעבר לכל הכאוס והסיכסוכים שכבר קורים במדינתנו ואזורנו זו הזדמנות טובה לחשוב על המשמעות של אי הסדר או הכאוס או התוהו ובוהו ותפקידו בעולם.

בסנכרון מעניין, פרשת השבוע היא פרשת נח והמבול בספר בראשית:
יג וַיֹּאמֶר אֱלֹהִ֜ים לְנֹ֗חַ קֵ֤ץ כָּל־בָּשָׂר֙ בָּא לְפָנַ֔י כִּי־מָלְאָ֥ה הָאָ֛רֶץ חָמָ֖ס מִפְּנֵיהֶ֑ם וְהִנְנִ֥י מַשְׁחִיתָ֖ם אֶת־הָאָֽרֶץאני לא מתכוונת לפרשן את המובן מאליו או הסדר שבתוך הכאוס, אבל מצאתי שהסנכרון עם פרשת נח והמבול מעניין מאוד.

12/10/2023: הבוקר מרס (מאדים) עובר ממזל מאזנים למזל עקרב. המעבר של מרס במאזניים על האופק של המדינה, (יחד עם זנב הדרקון) הצית את האירועים המחרידים שאנו עדים להם מאז שבת בבוקר. המעבר של מרס לעקרב משנה את חוקי המשחק. הוא מקבל יותר כוח במזל הבית שלו ולצערי לא נראה שזה לטובת אף אחד מן הצדדים. מרס בעקרב יכול להיות גם פעולה מתחת לאדמה (מנהרות), במקומות לחים וחשוכים, ביובים וכדומה. בעקרב מרס לא מתפשר ויכול להרוס עד היסוד.
מרס בעקרב יעשה מעברים משמעותיים למפתה של מדינת ישראל שככל הנראה מעידים על המשכיות הלחימה.
למעשה מרס יפעיל את המבנה הקבוע החזק במפת ישראל, שמצד אחד מעיד על כוח, אולם גם על עקב אכילס של ישראל הנושא עימו טראומות וזכרונות מן העבר. הפצעים המדממים והבלתי ניתנים לסגירה.
עם ליקוי הירח בסוף אוקטובר וחזרת סטורן להילוך ישיר בתחילת נובמבר (4/11) יתכן ונראה את הדברים מקבלים צורה אחרת, אולי יהיה לחץ בינלאומי למתן ולעצור אם זה לא יקרה עד אז. יתכן ויהיה אירוע בטחוני נוסף.

מה שכן חשוב לעשות עם מרס בעקרב הוא לא להשאב למשחקי כוחות ואגו. לא להשתמש בכוח הרב שיש בשילוב הזה על מנת רק להרוס. למנף את האנרגיה המרסיאלית גם לחפור מהיסוד ולהניח תשתית רגשית לפחות לבניה מחודשת.
חשוב בזמן הזה עבור מי שנמצא בעורף לנסות להיות במודעות למידע שצורכים על מנת לא לייצר פוסט טראומה משנית. להתעסק קצת בפעילות שגרתית עד כמה שניתן, פעילות ספורטיבית או יוגה.
תרגיל פשוט לקרקוע הוא לשים יד אחת על בית החזה ויד שניה על הבטן ולהתמקד בנשימה לשני האיזורים דרך האף אם אפשר.

מפת תחילת הלחימה 7 באוקטובר 2023 בשעה 6:30 ברצועת עזה

ההיבטים הבולטים הם מרס בצמידות לזנב דרקון על האופק של המדינה (מאשש את שעת הלידה 16:00), שבוע לפני ליקוי החמה שגם הוא על האופק של המדינה (עוד אישוש לשעת הלידה). הירח סוגר ריבוע גדול במזלות הקרדינלים עם מרס, הדרקונים של הירח, פלוטו ואריס. כל זה מעיד על מצב לא קל שמעורר הרבה דברים אפלים לצאת החוצה, כמו גם מביא את ההיסטוריה אל ההווה. רבות ממלחמות ישראל החלו עם היבטים בין מרס לפלוטו או סטורן לפלוטו, והנה גם כאן אנחנו רואים את מדינת ישראל במלחמה עם אותם היבטים. מה שמייחד את המפה הפעם הוא השילוב עם הדרקונים של הירח שמעידים על הגברת העוצמה של הפעולה הלוחמנית וגם על המצב הקריטי שבו נמצאת מדינת ישראל מבחינות רבות.

לפי מפת האירוע יתכן ושישה עד שמונה שבועות או חודשים יהיו משך המלחמה ו/או הזמן היותר קריטי שלה. אלו שפתחו את האירוע ואת המתקפה לא יהיו עם ידם על העליונה (כלומר חמאס) וימצאו את עצמם במצב מתסכל שיהיה להם קשה להתמודד איתו.