ידיעה מזעזעת: "אדם כלא ואנס ילדה בת 5 בהודו", ועדיין לא עבר זמן רב מאז האירוע המזעזע של האונס הברוטלי בהודו שהוציא אנשים לרחובות במחאה. מחאה על מה? מחאה על כך שהערכים שלנו כחברה הדרדרו עד לאין שיעור? מחאה על כך שנחצו גבולות וקווים אדומים שהחברה הגדירה ככאלו? מחאה על אלימות וכפיה בכל צורה שהיא, כנגד כל אדם?

אלו שאלות נוקבות שלא בטוח שאלו היוצאים לרחובות יענו לכם בביטחון עליהן. לא כולם יודעים להגדיר מדוע הם יוצאים להפגין, אולם כולם יודעים בוודאות שמשהו לא טוב ונכון קרה כאן, משהו אפל וכואב שעובר את הגבולות המוסריים הברורים שלנו כבני אדם על כדור הארץ, ונוגע בנקודות הרגישות ובפחדים שלנו.

ב-25 באפריל בשעה 22:57 שעון ישראל, מתרחש ליקוי ירח בציר עקרב / שור ( 45'5 מעלות) המדבר איתנו על מיניות, וגם מפעיל את הפלנטות בשור מרס וונוס הקשורות גם הן למיניות ויצרים מבחינה אסטרולוגית. הן נמצאות מול סאטורן בעקרב שמביא לידי ביטוי את הגבולות והמוסר המגולמים בהתנהגות המינית שלנו כבני אדם. (עוד על סאטורן בעקרב קראו כאן >>) האירועים שמוצפים בזמן הליקוי הזה קשורים בין היתר להתניות המוסריות של החברה לגבי ביטוי מיני. מיניות היא בסה"כ עוד דרך להתמרה של האנרגיה המינית היצירתית שלנו ואנחנו יצרנו מפלצת מודחקת שעלולה להתפרץ בכל רגע. כמו בכל דבר גם כאן צריך איזון, אולם הליקוי הזה מעלה את המקומות שבהם יש חוסר האיזון ונותן לנו הזדמנות לעבוד בצורה מודעת על הדברים. אפשר לעשות עבודה אנרגטית על הצ'אקרות הראשונה והשניה במיוחד.

מבנה הליקוי הפעם, עם המולות של מרס, ונוס והשמש לירח וסאטורן, מפעיל אצלנו גם את הצורך לעשות ולבטא את יכולותינו וכישורינו בצורה יצירתית מול התנגדויות שחוסמות עבורנו את הדרך. העבודה כאן היא על המקומות שבהם יצרנו חומות גבוהות ומבוצרות היטב כדי שלא נצטרך להתמודד עם מקומות רגשיים אינטימיים ולהיות חשופים ופגיעים מבחינה רגשית. החומות האלו יוצרות אצלנו את החסימות שמונעות מאיתנו לבטא את עצמנו בדרך זורמת ואנחנו יכולים למצוא את עצמנו מפעילים יותר מדיי כוח כפיצוי על החסכים שלנו, פשוט כי מנענו מעצמנו את ההתמודדות עם השדים הפנימיים ועם פצעים רגשיים.

הלוחם הרוחני שבתוכנו נותן לנו הזדמנות לעמוד על שלנו, לפעול מתוך ביטחון וסיפוק עצמי, מתוך הכרה בערך של עצמנו וביכולות שלנו. ברגע שאנחנו פועלים מהמרכז שלנו אנחנו יכולים לנתב את הפעולות שלנו בצורה חיובית ומאוזנת, מבלי ליצור התנגדויות חיצוניות ופנימיות ומבלי להפעיל כוח בדרך שלילית.

מכיוון שזמנים של ירח מלא הם תמיד זמנים טובים לריפוי, מצאו את הזמן הערב לשבת עם הדברים החבויים, תנו להם לצאת לאור ושלחו להם סליחה וריפוי. זוהי הזדמנות להתחבר מחדש למקומות עמוקים בתוככם אשר יכולים להעצים אתכם ולתת לפוטנציאל היצירתי שלכם לצאת החוצה בצורה מאוזנת ובריאה.

מוצעות לכם שתי מדיטציות לעבודה על האיזון: פראניאמה לפרספקטיבה ואיזון רגשי ומדיטציה לניקוי ושחרור רגשות העבר.

עוד על הליקויים אתם יכולים לקרוא כאן>>

סדנת אסטרולוגיה מיוחדת על הליקויים תתקיים ב-11 במאי בשעה 18:00 בכפר סבא. לפרטים הכנסו לכאן >> או צרו קשר במייל healingstar11@gmail.com או בטלפון 054-7371187. דרוש ידע אסטרולוגי קודם.