ציר תאומים-קשת הוא ציר אשר מביא איתו תנועה ולמידה, קבלת מידע והפצת מידע, למידה ולימוד, חקירת החיים מזוויות שונות ובהתנסויות שונות. הליקויים בציר הזה יכולים לעורר את הנושאים של תנועה במרחבים מוכרים ומרחבים חדשים, להזדמנות להפוך את הידע שלנו לתהליך הבנה וגילוי עוצמתי שיביא עמו תובנות חדשות ואפשרויות חדשות להתמצאות במרחב של הזמן והמקום, וגם מעבר. כאשר אנחנו נפגשים עם זנב דרקון בקשת ועם ראש דרקון בתאומים המילים הראשונות שעולות הן אמת ופרספקטיבה. מן האמת שגיבשנו במהלך השנים דרך אידאולוגיה או אמונה כלשהי, דתית או לא דתית, מן המשקפיים שדרכן בחרנו לראות את העולם, עולה וצומח הצורך בנקודת מבט נוספת על הדברים. לפתע עולה הידיעה וההכרה שישנן עוד דרכים לחיות בעולם הזה, עוד אפשרויות שאפשר לגלות. זה אומר לצאת החוצה ולהתחיל לחקור, ללמוד, ללקט מידע ולאסוף סיפורים אשר בסופו של דבר יתחברו לבסוף לפזל הגדול והשלם (כי הדגים נמצא תמיד בסוף). אז בעצם אנחנו מקבלים עוד מידע לגבי האפשרויות השונות שיש והיחסיות של כל ידע או אמונה שיש לנו, ומהווה רק חתיכה אחת מן הפזל. אולי שתיים-שלוש. אבל כמה חלקים יש לפזל הזה? יתכן שהוא אינסופי אומר לנו נפטון שיהיה בסקוור לדרקונים במהלך השנה. אז התנועה הגמישה בין היכולת שלנו להיות נאמנים למערכת האמונות שלנו, לבין היכולת להמשיך וללמוד, להמשיך ולחקור ולגלות כי אנחנו מבינים שאנחנו לא יודעים הכל, אם זו בכלל אפשרות.

במהלך התנועה של ציר הדרקונים בתאומים-קשת, נוכל לראות מגמות חדשות הקשורות לדרך שבה אנחנו נעים במרחב של הזמן והמקום. כל דבר שקשור לתנועה רלוונטי: נסיעות קצרות וארוכות, לימודי עומק ולימודים ממוקדים וקצרים, הדרך שבה עובר מידע וידע יכולה להיבחן שוב, כל המדיומים של התקשורת והרשתות החברתיות יהיו בראש החץ. כל דבר שקשור למגוון: דתי, לאומי, מגדרי, גזעי יכול לקבל כותרות והעבודה שלנו היא לצאת מן הדעות הקדומות הכבולות בתוך מסגרות נוקשות של חוק ומוסר ולהמשיך הלאה לקבלה והכלה של המגוון התרבותי/גזעי/מגדרי ולתת לו מקום בכל חברה שבה אנחנו נמצאים.

דרך מרקורי, שליט ראש דרקון בתאומים, נוכל לבחון את התנועה שלנו ברחבים שונים, להתבונן מבלי להיות מעורבים רגשית, ולהרגיש מבלי להיסחף לאמת אחת שמניעה אותנו. זה יכול להביא איזון מסוים ויכולת להתנהל באופן יותר קליל וסקרני בעולם. ראש דרקון בתאומים יראה לנו את שלל נקודות המבט השונות שמחכות לנו במסע הזה.

מילות מפתח לליקויים בתאומים: תנועה במרחב ובזמן, נסיעות קצרות, כלי תחבורה, רשתות חברתיות, העברת מידע, שמועות ומידע מזויף, כלי תקשורת ומדיה, שכנים וסביבת מגורים, ציוד אלקטרוני כמו מחשבים, כתיבה ואלו שמבצעים אותה, חיבור רעיונות ודעות, מגוון תרבותי ורעיוני, רחובות, טלפונים, שרותי דואר, בתי ספר. מבחינה פיזיולוגית: הריאות, מערכת הנשימה, מערכת העצבים בכלל ובפרט נוירונים (תאי עצב), ידיים ורגליים, כולל אצבעות, האונה השמאלית של המוח, הפרעות קשב וריכוז, אברי דיבור, חוסר איזון מנטלי קיצוני, אברי דיבור.

מילות מפתח לליקויים בקשת: נסיעות ותנועה לטווחים יותר רחוקים, טיסות בינלאומיות, יעדים אקזוטיים, חזון ויזמות, מוטיבציה והתלהבות, השקעות, מכירות ושיווק, לימודים גבוהים, פילוסופיה, אידאולוגיה, אמונות והשקפת עולם, האמת הסובייקטיבית, הוצאה לאור, דתות, יחסים בינלאומיים, תקשורת, ספורט ותנועה בכלל, שמאניזם. מבחינה פיזיולוגית: האונה הימנית של המוח, האגן, עצב הסיאטיקה (נשית), הכבד, שרירים, אדרנלין, חומציות וריפלוקס, בלוטת יותרת המוח, בעיות שינה, חוסר איזון מנטלי, היסטריה. מומלץ לא להגזים עם אוכל שמן וחומצי ולהפחית קפאין ומעוררים אחרים.

***שימו לב: הטקסט הוא כללי ויכול לקבל ביטויים שונים בהקשר הכללי לפי פלנטות והיבטים במפת הליקוי ובהקשר האישי לפי מפת הלידה של כל אדם. חשוב גם לשים לב אם נולדתם עם ליקוי קדם לדתי בציר תאומים-קשת.

ליקויים בציר תאומים-קשת בשנים 2020 – 2021

5 ביוני 2020 יהיה ליקוי ירח ב- 15 מעלות קשת – להמשך קריאה על הליקוי הכנסו לקישור
30 בנובמבר 2020 יהיה ליקוי ירח ב- 8 מעלות תאומים – להמשך קריאה על הליקוי הכנסו לקישור
14 בדצמבר 2020 יהיה ליקוי חמה מלא ב- 23 מעלות קשת – להמשך קריאה על הליקוי הכנסו לקישור
26 במאי 2021 ליקוי ירח ב-5 מעלות קשת
10 ביוני 2021 ליקוי חמה ב-20 מעלות תאומים
4 בדצמבר  2021 ליקוי חמה ב- 12 מעלות קשת