אדוני ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו הנכבד,

אני יודעת שאתה ככל הנראה לא מתייעץ עם אסטרולוגים בנוגע לקריירה הפוליטית שלך, אבל אולי זה הזמן להתחיל. למען האמת זה בדיוק הזמן להתחיל, מכיוון שסאטורן במעבר נמצא בדיוק בתחילת הסטליום הענק שלך במאזניים, שם ממוקמים מרקורי, נפטון, זנב דרקון, הירח, סיריס והשמש. חבורה מכובדת ללא ספק שאינה מותירה שום ספק לגבי ההתנהלות שלך כפוליטיקאי – דיפלומט שלא מסוגל לקחת החלטה ולהכות על השולחן כשצריך. לקום ולעשות. מר נתניהו היקר, העם עייף מדיבורים ודיונים, שאינם משרתים את ענייניהם אלא רק את המשכורת שלך ושל חבורת המכובדים לכאורה שיושבת לצידך.

ואם נחזור לסאטורן ולהשלכותיו על הקריירה שלך , על הבית בקיסריה, על המלתחה של שרה, על האירוח המפנק במלונות בחו”ל ועוד הרשימה ארוכה, יכול להיות שאתה פשוט צובר לחובתך עכשיו משהו שתצטרך לתת עליו את הדין והחשבון מאוחר יותר. ותאמין לי שאתה לא רוצה את זה על הגב שלך. גם אם אתה מרגיש שהכל נופל על הכתפיים שלך עכשיו ומנסה לחפש שעירים לעזאזל ברחבי לשכתך, סאטורן מציע לך לקחת אחריות ולהתבגר. להבין שאתה מנהל מדינה ולא רק את החזרי ההוצאות של אשתך.

בנוסף אתה גם נמצא עכשיו במחזור אוראנוס בסקוור לאוראנוס לידתי שלך, ואין זמן טוב יותר מזה להתעורר ולשדרג את עצמך. הדבר הטוב שאתה יכול לעשות עם ההיבט הזה הוא לקחת את היכולות הניהוליות שלך ולהתחיל לעשות שינויים. להפטר מכל מה שלא צריך ומכל מה שמעכב את השינוי והשדרוג ולהתחיל לפעול למען חברה שיוויונית וצדק סוציאלי עם שיוויון זכויות ברמת הקיום הבסיסי לכולם. גישת ההון ושלטון לא עובדת טוב עם השילוב הזה, כי יש סכנה שאתה תתכנס בתוך האליטה החברתית שלך ולא תשמע את מה שיש לעם להגיד. ולהקשיב לעם זו תכונה שכל מנהיג עם כל כך הרבה מאזנים במפה היה רוצה לאמץ.

החדשות עבורך הן שזה הולך להיות בשטח כל השנה הקרובה, ולכן שווה לך להתאמץ קצת יותר להגיע אל העם. או לחילופין לקרוא את “באדולינה” של גבי ניצן . פלוטו בגדי נושף בעורפם של כל המנהיגים הדגולים, השחיתות נחשפת ואני לא צריכה להזכיר לך מה עברת בשנה האחרונה עם חשבונות מבתי מלון, עוזרת שתובעת ועוד מכל וכל.

ועוד טיפ קטן – קח בחשבון את השבוע בין ה-7 ל-12 באוגוסט, שבוע שבו יכול להיות שתרגיש שמתחילים לכעוס עליך קצת יותר מדיי, אולי תפטר מישהו או מי יודע, תצא לרחובות בעצמך! בכל מקרה, יהיה שמח או כמו שסבתי הייתה אומרת “אוי ויי”.

מאחלת לך הרבה הצלחה בתפקידך, ושאולי תוכל לתפוס את עצמך ברגע האחרון ולהיות מנהיג אסרטיבי, שיודע מה הוא רוצה, ומה שהוא רוצה זה להביא שינוי, צדק חברתי ומדינה מתוקנת שלא מעודדת הון ושלטון או קפיטליזם מושחת (תקרא לזה איך שתרצה).

זו תרומתי הצנועה למאבק החברתי הישראלי והגלובלי. באהבה, בהוקרה ובכבוד רב מקדישה לך את השיר הבא: