יופיטר (צדק) עובר למזל גדי ב- 3 בדצמבר 2019 למשך השנה הקרובה וישהה במזל עד ל-20 בדצמבר 2020. באופן כללי יופיטר משלים מחזור בכל 12 שנים, אז כדאי לנסות ולהיזכר במהלכים מרכזיים בחייכם שהתרחשו במחזור הקודם, וזאת על מנת להעזר בעבר על מנת להבין את ההווה ולנהל את הבחירות והגישה לאירועים בחייכם בהתאם. תקופת הנסיגה של יופיטר בגדי תהיה בין ה- 10 באפריל 2020 עד ל-11 באוגוסט 2020.

יופיטר באסטרולוגיה הוא הפלנטה שנחשבת כמסמלת עברנו את הדרך שבה אנחנו רואים את העולם, מציעה אפשרויות ועוזרת לנו לגלות את הפוטנציאל הנמצא מעבר למימד החומר. יופיטר גם מסמל כיצד אנחנו לומדים וגדלים בעולם, האמונה והאידיאולוגיה שלנו, ההתרחבות והתודעה החיובית והאופטימיות בתוכנו. כאשר יופיטר נמצא במזל גדי, מערכת האמונות שלנו והדרך שבה אנחנו תופסים את העולם מקבלת צד מאוד מסדתני, מובנה, הבנוי על היררכיה ומסורת. אנחנו נמצא את עצמנו רוצים לעשות סדר בעולם ולהנהיג ולחנך דרך אידאולוגיה או מערכת האמונות שלנו. כמה דוגמאות לטוב ולרע הן: מרגרט תאצ'ר, אדולף היטלר ובנימין נתניהו, שלושתם מנהיגים חזקים ואצל שלושתם יופיטר נמצא בגדי במפת הלידה.

גם אם אתם לא פוליטיקאים בעלי כוח והשפעה, ולמרות שהשנה הקרובה תהיה שנה קריטית בתהליכים פוליטיים בעולם, עדיין יופיטר בגדי יכול להציע עבורכם כמה דברים חשובים:
תחת יופיטר בגדי אנחנו רוצים לגדול ולהתפתח דרך התמדה וסבלנות לאורך זמן. משמעת והתקדמות יציבה ולא מהירה חשובות לעבודה הנכונה עם יופיטר בגדי.
האמת מקבלת מבנה וצורה ואנחנו לומדים להפוך אותה למשהו שהוא מיושר עם החוקים הגבוהים יותר, על מנת שנוכל להביא ולממש אותה בעולם החומר ולא להשאיר אותה ברמה האבסטרקטית, תלויה ומתנדנדת כעלה נידף ברוח. במילים אחרות, עשו בעצמכם את מה שאתם מטיפים לאחרים ונסו לא להיות צודקים וצדקנים, אלא להבטיח שמערכת האמונות שלכם והחזון שלכם עומדים גם הם במבחן הזמן והתוצאה בשטח. במילים אחרות יותר, הפכו את הקארמה לדהרמה, לחוק האוניברסלי, לדרך שבה אתם מיועדים לשרת אחרים בחיים האלו.
האופטימיות הידועה של יופיטר נמצאת קצת בבעיה במפגש עם גדי. גדי אומר ליופיטר שבמגרש המשחקים שלו כדאי להיות יותר מחושבים, מדודים ומרוסנים. אז אחרי השנה הפרועה וחסרת המעצורים של יופיטר בקשת, מזל הבית שלו, כעת יופיטר נדרש לתת דין וחשבון על מעשיו ותחושת האני אמצא את דרכי החוצה מכל מצב, הכל יהיה בסדר וכדומה, תשתנה לתחושה של אופס, אני לא יכול לעשות רק מה שאני רוצה ואיך שאני רוצה כל הזמן, אני לא יכול לשקר כל הזמן מבלי להיתפס ולקבל אחריות על מעשיי ומילותיי. אני לא יכולה לחיות בפנטזיות מבלי להתמודד עם המציאות. ברגע שנוכל להתנהל בהתאם לרוח הזמן הזו, ההזדמנויות והאפשרויות של יופיטר השנה יגיעו עם השקעת ועבודה קשה, אבל התוצאה יכולה להיות מבוססת וחזקה לאורך זמן, לאורך הדורות הבאים. השפע של יופיטר יבוא לאלו שיתרגלו את הסבלנות וההתמדה.

במהלך המעבר שלו במזל גדי יופיטר יחווה כמה מפגשים משמעותיים עם פלנטות אחרות. המפגש הראשון יהיה בהיבט לאורנוס בשור באמצע דצמבר 2019 שיכול להיות קטליזטור לשדרוג עולם החומר וללמידה נוספת על הדרכים שבהן אנחנו יכולים לחבר בין חומר לרוח. לאחר מכן יופיטר בגדי יהיה נוכח עם ליקוי החמה בגדי, בסקוור לכירון, בסוף חודש דצמבר. בינואר 2020 תהיה הצמידות המדויקת של יופיטר לזנב הדרקון של הירח. בהמשך השנה, יותר לקראת סוף המעבר שלו בגדי, ייפגש עם סטורן ופלוטו שבעצם מתחילים בשנת 2020 מחזור חדש, כך שהמפגש של יופיטר עם שתי הפלנטות יוסיף עוד למחזור העצמתי ומשנה החיים הזה.

המפגש בין יופיטר ופלוטו בגדי יכול להביא איתו התעצמות של המשטר, הממשלה ובאי כוחם, רצון בעוד כוח, בעוד שליטה, וגם קשור לבעלי השליטה שאינם בממשלה כמו טייקונים ותאגידים, בתי משפט וצבא וכמובן המסגרות הדתיות. מניפולציות אידאולוגיות ודתיות יכולות להיות גם כן חלק מן האירועים שיעלו. ממקום אחר, זוהי צמידות שיכולה להעמיק את התהליכים האישיים שלנו עם הידע שלנו על העולם. יכול להתעורר רצון להעמיק עוד, למצוא את גבולות הידע שלנו, להבין את המסורת, אולם משם להמשיך ולחקור תוך הבנת הגבולות והמגבלות של עצמנו ושל החברה או המסגרת שאותה אנחנו חוקרים. יעלו גם תהליכים הקשורים להתנהלות אתית, מורלית, למי יש כוח לנהל את עולמנו המוסרי.

הצמידות הראשונה של יופיטר ופלוטו תהיה באפריל 2020, אח"כ בנסיגה של שתי הפלנטות יפגשו שוב ביולי 2020 ולסיום התהליך, בהילוך ישיר, קצת לפני שיופיטר יעבור לדלי, הצמידות השלישית תתרחש ב- 22 מעלות גדי בחודש נובמבר 2020.

מי נולד עם צמידות של יופיטר-פלוטו: ביל גייטס, רופרט מורדוך, פאבלו פיקאסו, ג'ים ג'ונס, לאונרד ברנשטיין, מרתה גרהם, נלסון מנדלה, הנסיך וויליאם