בשנת 2018 יהיו חמישה ליקויים, מתוכם שני ליקויי ירח מלאים ושלושה ליקויי חמה חלקיים.

הפרשנות המוצעת לליקויים מתאימה בעיקר לאלו מכם שהליקויים עוברים בצמידות, בסקוור ובמולות לפלנטות ונקודות רגישות במפת הלידה האישית.

ליקוי ירח מלא ב-11 מעלות מזל אריה ב- 31 בינואר 2018. הליקוי יראה בצפון-מערב אמריקה, אלסקה והוואי לפנות בוקר. זהו ליקוי נדיר אשר אנחנו יכולים לראות כמה מופעים  של הירח בבת אחת, משהו שקורה, כך אומרים, פעם ב-150 שנים:
ליקוי מלא, הנקרא גם ליקוי דם מכיוון שהירח נצבע באדום בזמן הליקוי.
סופר ירח – הירח נמצא הכי קרוב לכדור הארץ במסלולו ונראה גדול יותר.
ירח כחול – נקרא כך כאשר יש שני ירחים מלאים באותו החודש. הירח המלא השני נקרא ירח כחול.

בליקוי הזה ונוס תהיה בצמידות לשמש ולזנב דרקון ונפטון בהיבט של 150 מעלות (Quincunx) לירח. זהו זמן שבו יכולה להיות תחושה קצת פחות נוחה עם הבחירות שלנו בחיים בתחום מערכות יחסים וחברויות. המודעות שלנו היא למקום שבו אנחנו מרגישים שיכולים לבטא את עצמנו מבלי לפחד מלגלוג או חוסר הבנה לגבי מה שאנחנו עושים. יש חשיבות לחברה שבה אנחנו נמצאים, לקהילה שבחרנו לנו, למרות שאולי אינה מושלמת ולפעמים הדברים אינם זורמים כפי שציפינו. זה הזמן להתבונן באינטראקציה שלנו עם אחרים מנקודת מבט אנושית, שוויונית. הליקוי בסימן אריה מעיד על הצורך לגלות את מי שאנחנו לעולם. יחד עם זה, הזמן מבקש מאיתנו להרפות מכל מי שלא יכול לתמוך ולפרגן. אנחנו מי שאנחנו. כל אחד מאיתנו מביא את הייחודיות שלו לעולם. אם יש אנשים בחייכם שלא מקבלים את הייחודיות הזו אולי זה הזמן לשחרר אותם ולהתמקד בחברה או בחברים שכן יכולים לעודד אתכם להיות מי שאתם גם בתוך הקבוצה. בתהליך אנחנו יכולים להרגיש קצת זרות ונפרדות, אולם בין לבין אנחנו מגלים מחדש את עצמנו ומחדדים את המסע האישי שלנו בחיים האלו.

 

ליקוי חמה חלקי ב- 27 מעלות דלי ב- 15 בפברואר 2018. יראה בחלק מאנטרקטיקה, באוקיינוס האטלנטי ובדרום-דרום אמריקה.
זהו הליקוי המשלים של הליקוי מאוגוסט 2017. הליקוי יהיה בצמידות למרקורי והאסטרואיד ג'ונו, בסקסטייל לאוראנוס בטלה ובסקוור ליופיטר בעקרב.

 אם אתם מוצאים את עצמכם עם עומס נפשי לאחרונה, יכול להיות שליקוי זה מפעיל את מפת הלידה שלכם. מציאת איזון מנטלי חשובה מאוד בזמן הזה. אתם יכולים להשתמש בכל טכניקת מדיטציה כדי להפחית את הסחות הדעת ועומס יתר המנטליים, כמו גם כל טכניקת נשימה.
עוד הליקוי יכול להעלות בעיות טכניות (חשוב לגבות קבצים), רעיונות חדשניים חדשים, צורך להיפגש עם חברים ולעורר את חיי החברה. כיוון שליקוי החמה על זנב הדרקון, יתכן ותפגשו שוב עם אנשים מן העבר, אנשים שהיו משמעותיים בחייכם ותמצאו את עצמכם בשיחות מעניינות. זה זמן טוב ללכת להרצאות על כל דבר מעורר השראה, להחליף מידע עם אחרים, ולהיות פתוחים לקבלת ידע חדש לתוך המערכת שלך.
התנהגות המאופיינת במתח, לחץ ונויירוטיות יכולה לצאת, לכן חשוב לאזן את מערכת העצבים, לקרקע את עצמכם ולנהוג בכבישים בזהירות. דווקא עכשיו נוכל לראות יותר תאונות דרכים בגלל מהירות מופרזת. התקלות הטכניות יכולות להיות קשורות גם לעולם התעופה ובכלל כל מה שקשור לתנועה. האברים בגוף הקשורים הם הגפיים, המוח ומערכת העצבים בכלל. 
כל רעיון חדש על מערכות יחסים ועל מושג הנישואין יכול לעלות. זה יכול להיות הזמן לשנות משהו במערכת יחסים או את הדרך בה אנו רואים את המסורות, לעומת הצורך לבצע התקדמות, להתנסות בדרכים אחרות ושונות, לתת יותר חופש אחד לשני ולנסות דרכים חדשות.
ייתכן שיהיה צורך להתגבר על פער בין רגשות עמוקים לעצמי הגבוה. זה אומר שיכול להיות שאנחנו מקבלים ידע גבוה אולם חייבים להטמיע אותו בגוף הרגשי ולהבין אותו מתוך חוויה ישירה והתנסות ולא באופן מנטלי. זה יכול להוביל לפריצת דרך משמעותית עבורכם.
הליקוי חשוב עבור מי שיש לו פלנטות בסביבות 27 מעלות, במיוחד במזלות הקבועים: דלי, אריה, שור ועקרב וגם למי שנולד בתאריכים הבאים: 27 בפברואר 1998 עד 16 בפברואר 1999, מרץ 1979 עד 16 בפברואר 1980, 21 בספטמבר 1960 עד 15 בפברואר 1962, 26 בפברואר 1952 עד 14 בפברואר 1953.