אסטרולוגיה היא מקור ידע רחב ואינסופי וכלי להתפתחות אישית ומודעות. בעזרת האסטרולוגיה אנחנו יכולים להבין את עצמנו ואת האירועים בחיינו טוב יותר, ולעשות החלטות מתאימות ונכונות יותר עבורנו. לכל בחירה שנעשה יש סיבה וע”י ניתוח מפת הלידה אנחנו יכולים להבין את הסיבות והמניעים שהביאו אותנו לקחת החלטה או פעולה מסויימת.

לפני שאתם מחליטים ללמוד אסטרולוגיה, כדאי לבחון האם המורה והגישה שלו מתאימים לכם. לכל מורה יש את הדרך שלו להעביר את החומר, את השפה שלו, וחשוב להבין אם אתם מברים באותה שפה. כמו כן מומלץ מאוד לשאול לגבי הרקע של המורה, היכן ועם מי למד, האם יש לו תעודת הסמכה ממוסד אסטרולוגי מוכר בין אם זו האקדמיה לאסטרולוגיה בלונדון, הסמכה של ארגון אסטרולוגיה בינלאומי, קפלר קולג’ בארה”ב וכדומה. זה נכון שלא כל אסטרולוג בהכרח יהיה טוב יותר אם יש לו תעודת הסמכה, אולם הסמכה מסודרת והכרה בינלאומית בהחלט יכולים להעיד על כך שהאסטרולוג לקח את לימודי האסטרולוגיה שלו ברצינות.

למה כדאי ללמוד אצל מורה? נכון שאפשר ללמוד אסטרולוגיה באופן עצמאי, לקרוא הרבה ספרים (רובם באנגלית), להשתתף בקבוצות דיון בפורומים וכו’. החסרון הוא שאין את הנסיון של המורה ולפעמים יכולים להיות הרבה דברים שחסרים בלמידה אוטודידקטית. גם כאן אתם צריכים להחליט מה יותר מתאים לכם, אולם מנסיוני האישי צריך לשלב בין השניים. אי אפשר ללמוד אסטרולוגיה לעומק מפורומים וכדאי שתהיה נקודת היחס האוביקטיבית שמציג המורה.

התכנית הלימודית שאני מציעה מבוססת על נסיוני בתחום האסטרולוגיה, בעיקר בגישה של התפתחות התודעה אבל לא רק, ומאפשרת לתלמיד לקבל בסיס טוב ומעמיק להבנת השפה האסטרולוגית והבנה נרחבת ומעמיקה של כל סמל במפת הלידה. מכיוון שאסטרולוגיה אינה נלמדת על רגל אחת ודורשת לימוד והפנמה של החומר כמו גם תרגול, הקורס השלם מחולק לכמה חלקים, ואפשר להרשם לכל חלק בנפרד ללא התחייבות לחלקים האחרים. אם אתם מעוניינים בלימוד אסטרולוגי מעמיק אתם מוזמנים להצטרף אליי, גם אם בשביל עצמכם וגם כדי להיות יועצים אסטרולוגים.

קורס אסטרולוגיה למתחילים בשיעורים מוקלטים – מוזמנים לשיעור הכרות ללא התחייבות. השיעורים התקיימו אונליין במסגרת של כיתה וירטואלית.

לכל הפרטים אנא פנו אל גלי במייל healingstar11@gmail.com

ניתן ללמוד בשיעורים פרטיים – לפרטים צרו קשר
 

שיעורים למתחילים – הבסיס: מבוא פילוסופי, היסטורי ואסטרונומי, המזלות, המיספרות, רבעים, אלמנטים, איכויות, בתים, צירים, הפלנטות ועוד. החלק הראשון של הקורס מקנה ידע בסיסי והתחלתי באסטרולוגיה והכשרה להתמצאות בשפה האסטרולוגית.

שיעורי המשך למתקדמים לכל הרמות: בשיעורים נעמיק במשמעות הפלנטות, נעבוד על ניתוח וסינטזה, נלמד כיצד לעבוד עם מעברים, קידומים משניים, ליקויים ומפות חזרת שמש, כמו גם מפות מערכות יחסים סינסטרי וקומפוזיט ועוד תכנים מעמיקים מעולם האסטרולוגיה.

סדנאות ושיעורים מוקלטים לרכישה

*דרקונים וליקויים: סדרה של 6 שיעורים על הדרקונים של הירח וליקויים במפות הלידה ובמעברים. כל שיעור כולל וידאו עם מצגת ואורך כשעתיים וחצי. ניתן לרכוש כל שיעור בנפרד בעלות של 130 ש”ח או את כל הסדרה ב- 700 ש”ח.

* שיטות חיזוי: 6 שיעורים המוקלטים כוובינר עם מצגת בנושא מעברים (מהפלנטות הטרנספרסונליות ועד האישיות) , קידומים משניים ושלישיים, מפות חזרת שמש וירח וליקויים. כול השיעורים כוללים דוגמאות וניתוחי מפות. ניתן לרכוש כל שיעור בנפרד בעלות של 140 ש”ח או את כל הסדרה בהנחה של 10%.

* סדנת כירון: כולל מפות וכירון בכל ארכיטיפ: 250 ש”ח + בונוס

* ליקויים קדם לידתיים: הרצאה מכנס אסטרולוגיה בנושא הליקוי הקדם לידתי, כולל דוגמאות של מפות. עלות 65 ש”ח

* הדיאלוג הקוסמי: הרצאה מכנס אסטרולוגיה בנושא היבטים ופאזות במפת הלידה. עלות 65 ש”ח

מסע לחקר העצמי דרך 12 הארכיטיפים. סדנה מיוחדת בשלושה חלקים, ובה נחקור ונבין לעומק את 12 הארכיטיפים. הסדנה מתאימה למתחילים וגם למי שרוצים להעמיק ולקבל פרספקטיבה נוספת על הארכיטיפים האסטרולוגים. ההקלטות כוללות מצגות וידאו שבהן אני מציגה ומפרטת על כל ארכיטיפ, המטרה ההתפתחותית שלו ומה יכולות להיות הנסיבות כתוצאה מכך. כל ארכיטיפ כולל דוגמאות מפורטות. החומר מהווה בסיס לקריאת מפה אסטרולוגית ולידע האסטרולוגי.  עלות 500 ש”ח / לתלמידים חוזרים העלות 350 ש”ח.

 

* השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות או בשיעורים פרטיים והלימוד עם המפות האישיות של התלמידים.

* השיעורים על בסיס שבועי, משך כל שיעור כשעתיים.

* פתיחת הקורסים מותנית במספר משתתפים.

* התכנית והמיקום נתונים לשינויים ותלויים במספר המשתתפים.

* ניתן לשלם במזומן, צ’קים, העברה בנקאית ופייפאל (אשראי)

 

לפרטים נוספים צרו קשר