עולם האסטרולוגיה פתח לפני הזדמנות להבין מהי דרכי ומהו ייעודי בחיים האלו, להתחיל במסע התפתחותי מדהים, וגם לקבל תשובות לשאלות רבות וספקות שהיו בתוכי. יחד עם לימודי האסטרולוגיה התחלתי לתרגל גם קונדליני יוגה כפי שלימד יוגי בהג'אן, והתרגול וההתמדה לקחו אותי למקומות שלא תארתי לעצמי שאוכל להגיע אליהם. קיבלתי ביטחון ושלווה פנימיים ופתח להרחיב את המודעות שלי, למצוא את המרכז ולהתמודד עם הדברים שקורים בדרכים נכונות וטובות יותר עבורי.

הבנתי שאני רוצה להעביר גם לאחרים את הידע והתובנות שהעבירו לי – להמשיך את השרשרת. המשכתי והעמקתי את לימודיי האסטרולוגיה שלי עם מוריס פרננדז, וכמו כן בהשתלמויות עם מורים נוספים בחו"ל, וקיבלתי הסמכה מקצועית ISAR.CAP מטעם ארגון האסטרולוגיה הבינלאומי ISAR.

סיימתי את הכשרתי כמורה לקונדליני יוגה רמה 1 בשלוחה הישראלית של בה"ס  SKY וקורסים ברמה 2, עם סקאיי ישראל וקאראם קרייה בהדרכת שיב צ'אראן סינג, גורו דהראם סינג, ודאריל אוקיף.

כיום אני יועצת ומלמדת אסטרולוגיה בגישה של התפתחות התודעה, ומלמדת קונדליני יוגה בשיעורים קבוצתיים ופרטיים וגם בקורסי מורים של קונדליני יוגה. אני מרגישה הכרת תודה על כך שהצלחתי למצוא את הדרך הנכונה עבורי וגם על הזכות שנפלה בחלקי להעביר את הידע הזה אל אחרים ולעזור להם בדרכם שלהם. עבורי זו שליחות להעביר את הידע שקיבלתי הלאה, וללמד אחרים, כמו גם לקדם את האסטרולוגיה בישראל מבחינה מקצועית.   

* החל מ- 2012 אני מכהנת כסגנית נשיא של הארגון האסטרולוגי הבינלאומי ISAR בישראל ומוסמכת מטעם הארגון ISAR CAP. כמו כן אני מנחה את קורס האתיקה מטעם הארגון.

* מורה מוסמכת לקונדליני יוגה רמה 1 + 2 מטעם KRI ומלמדת בקורסי מורים באירופה ובישראל.

* מנחה מעגלי שירה מקודשת עם מנטרות וטקסטים  ממסורת הקונדליני יוגה.

* מטפלת מוסמכת בהילינג סאט נאם רסאיאן ע"י הארגון העולמי והמאסטר גורו דייב סינג קהלסה.

* B.MUS מאוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנויות

                                 לקביעת פגישה אישית או למידע על קורסים וסדנאות צרו קשר :

         healingstar11@gmail.com